Teknolojiye Dair Herşey Teknodünya 'da
Teknolojiye Dair Herşey Teknodünya 'da
Sepetim 0,00 TL

E-Tuğra E-imza-Kep

Sivas Merkez'de aynı gün E-imza, Kep alabilrsiniz.

E-tugra Sivas Bayisi

E-İmza Nedir?

Elektronik imza, elektronik olarak oluşturulan belgeleri imzalamak için kullanılan ve elektronik olarak gönderilen belgenin gönderildiği anda gönderene ait olmasını ve daha sonra reddedilememesini sağlayan kişisel olarak şifrelenmiş dijital bir veridir.

5070 sayılı Elektronik İmza Kanununa göre, bir e-imza, başka bir elektronik veriye eklenen veya elektronik verilerle şifrelenmiş bir bağlantı olan ve kimlik doğrulama amacıyla kullanılan elektronik veridir.

Yalnızca imza sahibi tarafından kullanılan, güvenli elektronik imza oluşturma aracı tarafından üretilen, nitelikli elektronik şifreleme sertifikasına dayalı olarak imza sahibinin kimlik ve teyidini sağlayan, üzerinde yapılacak herhangi bir değişikliğin tespitine imkan veren elektronik bir uygulamadır.

 

Sivas E-imza, aynı gün e-imza alabilirsiniz.

Sivas E-İmza, KEP, E-Fatura,

Sivas E-Defter, E-Arşiv, E-Ticaret,

Sivas Bulut Depo Yazılımları konusunda

Doğru Adres.

 

Tüm Türkiye’den Elektronik İmza Başvurusu Almaktayız

Bilişim sektöründe son derece tecrübeli olan Firmamız, teknolojinin ışığında her geçen gün gelişmektedir. Sivas Merkez'de bulunan firmamız, başvurunuzun ardından kısa sürede elektronik imzanızı hazırlamakta ve uygun fiyatlar size teslim etmektedir. Türkiye’nin elektronik imzasını sağlayan firma olarak, 1, 2 ve 3 yıllık süre seçeneği ve yüksek seviyeli güvenlik sistemi ile kurum doğrulama ve kurumsal elektronik imza oluşturmaktayız.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et